MISCELLANEOUS / Mirrors / Mirror 9951451
*
nr 995 1451
MIRROR
1950s/1960s, Teak, height: 124 cm, bredd: 48, 5 cm,
50/60-tal, Teak, höjd: 124 cm, bredd: 48, 5 cm
Estimate:
600
Sold:
SEK 700
Auction date:
Monday November 16 2015
at 18:55:55
- Bid history
Time
Bidder
Bid
14/11 16:38:22
1
200 kr
15/11 00:19:03
2
300 kr
15/11 21:32:05
3
450 kr
16/11 10:48:03
4
600 kr
16/11 18:48:53
5
600 kr
16/11 18:48:53
4
600 kr (Robot)
16/11 18:50:55
5
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Thema-auction
Nov 16
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Read more about 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: spegel speglar teak teakmöbler trä
-
9279 MIRROR
1950s, 90x45,
Auction ends
tomorrow
27 maj at 18:07
-
1022 MIRROR
Empire, delvis bemålat glas och intarsia, mahogany..//
Present: SEK 800
Auction ends
tomorrow
27 maj at 18:23
-
9165 MIRROR
Gustavian style, 60x28 cm, wear.
Auction ends
tomorrow
27 maj at 20:03
-
9024 MIRROR
krön med stiliserad dekor, tin, stämplad Firma Sve..//
Auction ends
tomorrow
27 maj at 19:44
-
9358 MIRROR
med träram, contemporary production, 57x174 cm, wear.
Auction ends
tomorrow
27 maj at 19:26
-
9186 MIRROR
contemporary production, oval, 60x50,
Auction ends
tomorrow
27 maj at 18:29
*
MIRROR
Läs om budbetjänten
Read more about 50/60-tal
nr 995 1451
MIRROR
1950s/1960s, Teak, height: 124 cm, bredd: 48, 5 cm,
50/60-tal, Teak, höjd: 124 cm, bredd: 48, 5 cm
Estimate: | 600 |
---|---|
Sold: | SEK 700 |
Auction date: |
Monday November 16 2015 |
- Bid history
Time | Bidder | Bid |
---|---|---|
14/11 16:38:22 | 1 | 200 kr |
15/11 00:19:03 | 2 | 300 kr |
15/11 21:32:05 | 3 | 450 kr |
16/11 10:48:03 | 4 | 600 kr |
16/11 18:48:53 | 5 | 600 kr |
16/11 18:48:53 | 4 | 600 kr (Robot) |
16/11 18:50:55 | 5 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Thema-auction
Nov 16
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.Read more about 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: spegel speglar teak teakmöbler trä
-
9279 MIRROR
1950s, 90x45,
Auction ends
tomorrow
27 maj at 18:07 -
1022 MIRROR
Empire, delvis bemålat glas och intarsia, mahogany..//
Present: SEK 800
Auction ends
tomorrow
27 maj at 18:23 -
9165 MIRROR
Gustavian style, 60x28 cm, wear.
Auction ends
tomorrow
27 maj at 20:03
-
9024 MIRROR
krön med stiliserad dekor, tin, stämplad Firma Sve..//
Auction ends
tomorrow
27 maj at 19:44 -
9358 MIRROR
med träram, contemporary production, 57x174 cm, wear.
Auction ends
tomorrow
27 maj at 19:26 -
9186 MIRROR
contemporary production, oval, 60x50,
Auction ends
tomorrow
27 maj at 18:29